X
X

Darp iddiasının ardından tutuklanan Fatih Uygun'un akrabası ilk kez canlı yayında olayın detaylarını anlattı!

338 kez izlendi • 24 Şubat 2021

Maden Mühendisi Canan Tosun, patronu Fatih Uygun tarafından darp edildiğini, patronunun kendisini bıçakla kovaladığını ve üzerine araba sürdüğünü iddia etti. Çıkan görüntülerin ardından Fatih Uygun tutuklandı.

Turan Yıldırım, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor hayatta” programına telefonla bağlanarak olayın detaylarını anlattı.

“CANAN TOSUN’UN FATİH UYGUN’UN BABASI İLE İLİŞKİSİ VAR”

Tutuklanan patron Fatih Uygun’un akrabası olan Turan Yıldırım, olay gününün detaylarını aktardı. Çalışanlara uyguladığı baskı yüzünden işine son verildiğini ama Canan Tosun’un yeniden işyerine geldiğini ve asıl elinde makas olan kişinin Tosun olduğunu ve zorluk çıkardığını ileri sürdü. “Keşke bunlar yaşanmasaydı” diyen Turan Yıldırım, Hakan Ural’ın “ Fatih Uygun’un babası yani şirketin diğer ortağıyla, Canan Tosun arasında bir ilişki olduğu doğru mu?” sorusuna ise “evet, doğru” yanıtını verdi. Ayrıca darbedilen maden mühendisinin 300 bin lira karşılığında özür videosu yayınlama teklifinde bulunduğunu söyledi.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR