X
X

Balıkçıyı öldüren Ali, afla hapisten çıktı

07.09.2011 Wednesday 10:52 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Akarsu Ailesi'nin hayatının akışı, tamamen değişti...

İzlenme rekorları kıran dizi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" yaz tatilinin ardından ekranlara 'merhaba' dedi. Dizinin dün gece yayınlanan bölümünde kafalarda soru işaretlerine neden olan pek çok konu aydınlığa kavuştu.
FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN!
Ali Kaptan’ın Balıkçı’ya ateş edip, kendisinin de vurulup Mete’nin kollarına yığılışının ardından 2 yıl sonrasına geçildi. Bu korkunç olay Akarsu Ailesi’nin tüm fertlerini derinden etkileyip, kalplerinde yeni yaralar açarken, hayatlarının akışını da tamamen değiştirdi.
Ali Kaptan'ın vurduğu Balıkçı öldü, Balıkçı'nın servetinin önemli bir bölümü ise Cemile'ye kaldı. Cemile, mutavazı yaşamını bozmayıp, çocuklarıyla birlikte hayatına kaldığı yerden devam etti. Fakat bir akşam radyoda verilen bir haberle Akarsu Ailesi'nin huzuru yeniden kaçtı. Genel affın çıktığını müjdeleyen haber, tüm aileyi yasa boğdu. Bu, Ali Kaptan'ın serbest kalması, demekti. Sonuçta da öyle oldu. Dizinin son sahnesinde hapisten yorgun ve düşünceli bir halde çıkan Ali, evinin yolunu tuttu. İş yerinden çıkan Cemile ise yolda Ali ile gözgöze geldi. Cemile korkuya kapılırken; Ali'nin bundan sonra neler yapacağı büyük merak konusu...