Skip to main content
 
67.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

67.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
67.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

67.Bölüm

67.Bölüm

67.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Berrin, Hakan’ın Almanya’ya gitmesini engellemek için ona, Ahmet’i unutup evine dönme sözü verir.
Berrin, Hakan’ın Almanya’ya gitmesini engellemek için ona, Ahmet’i unutup evine dönme sözü verir.

Berrin, Hakan’ın Almanya’ya gitmesini engellemek için ona, Ahmet’i unutup evine dönme sözü verir. Herkes, Hakan’ın vereceği kararı heyecan ile beklemektedir.

Cemile, atölyesi için heyecanlıdır.  Ufak ufak eşyaları yerleştirmeye başlar. Neriman’dan haberi alan Carolin, hemen Cemile’yi ziyaret eder. Fakat Cemile yalnız değildir, Ali de oradadır. İçindeki nefreti kusan Carolin, Ali’nin beklenmedik itirafı karşısında şoka girer.

Pamuk Prenses oyununda Prens olamayan Osman okula gitmek istemez. Onu ikna edemeyince, öğretmenin fikrini değiştirmek için Ali Kaptan okula gider.

Carolin’in peşini bırakmayan Hasefe, onu takip eder. Gördükleri onu hiç şaşırtmaz, bir anda karşılarında Hasefe’yi bulan Kenan ve Carolin hazırlıksızdır.

Selma’nın vesayeti ile ilgili duruşma vardır. Selma’nın zarar görmesini istemeyen Cemile onu korumak için harekete geçer.

Nihal’i hapishanede ziyarete giden Mete, bir yandan da iş arar. Ancak adının karıştığı olaylar nedeniyle iş bulması zorlaşmıştır.

Soner, Gülay’ı kendisine söyleyeceği konu hakkında sıkıştırır. Gülay, söyleyip söylememekte kararsızdır. Aylin tahlillerinin sonuçlarını almaya hastaneye gider. Fakat orada işi olan birisi daha vardır. Aylin’i görünce de onu takibe alır ve durumu hakkında bilgi almaya çalışır.

27.03.2012 Salı 17:30   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar