Skip to main content
 
74.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

74.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
74.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

74.Bölüm

74.Bölüm

74.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkıyor.
Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkıyor.
Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkıyor. Ancak, Kenan’ın adamlarının kışkırtığı zabıtalar pazarda da satışa engel oluyor.
 
Tarık ile konuşup gerçekleri öğrenen Soner, hemen Aylin ile konuşmak ister. Fakat Tarık ona engel olur. Aylin ile önce kendisinin konuşmasının daha doğru olacağını söyler. Soner’e Aylin’i onunla konuşmaya ikna edeceği sözünü verir. Ancak Soner de boş durmaz, sevdiği kadını şaşırtmak için yeni bir plan yapar.

Kenan’ın baskısı yüzünden mallarını kimsenin satın almadığı Cemile pazara çıkar. Önce mahalledekilerin aşağılamasına maruz kalırlar. Ardından da Kenan’ın adamları tarafından kışkırtılan zabıtalar satışa engel olurlar.

Nihal’in de şartlı tahliyesi kabul olmuştur. Bunu öğrenen Mete, güzel haberi kutlamak için ona bir sürpriz hazırlar. Yüzü tanınmayacak hale gelen ve dışarı çıktığına sevinemeyen Nihal’in aklından geçenler ise bambaşkadır.

Ahmet ve Berrin, Hakan’ın aralarından çekildiğine hala inanamazlar. Hakan, evi Berrin’e bırakmak ister ancak, Berrin kızı Zehra’yı da alıp annesine taşınır. Bu gelişmelerden habersiz olan Ayten ise Ahmet ile konuşmaya gider.

Cemile’nin sıkıntısını hafifletmeye karar veren Ali Kaptan evini satmaya karar verir. Neriman’dan yardım ister. Bunu duyan Hasefe ve Cemile onu vazgeçirmeye çalışırlar. Neriman ise hiç vakit kaybetmeden eve bir alıcı bulur.
 
15.05.2012 Salı 17:00   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar