Skip to main content
 
93.Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

93.Bölüm izle

93.Bölüm izle

93.Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

Osman’ın Mithat’ı vuracağını anlayan Mete ve Cemile, Mithat’ı kaçması için ikna etmeye çalışırlar.
Osman’ın Mithat’ı vuracağını anlayan Mete ve Cemile, Mithat’ı kaçması için ikna etmeye çalışırlar.

Osman’ın Mithat’ı vuracağını anlayan Mete ve Cemile, Mithat’ı kaçması için ikna etmeye çalışırlar. Mithat ise onların kendisine niye yardım ettiklerini bir türlü anlayamaz. Ayça ise olan bitenler nedeniyle çok endişelidir. Çünkü annesi, babası iyileşemediği için bir süre daha gelemeyecektir. Osman’ı hiçbir yerde bulamayan Cemile mezarlığa gider.

Zehra’nın tedavisi başlamıştır. Ancak bir an önce organ nakli yapılması gerekmektedir. Bütün aile Zehra için kan vermeye hastaneye gelir. Carolin, evde her fırsatta Hakan ile yalnız kalmaya çalışır. Üstelik Berrin’i eve sokmayan Ekrem’i, sırf Hakan’ın gözüne girmek için yumuşatmayı bile başarır. Carolin’in Hakan’a yakın ilgisi Berrin’in gözünden kaçmaz.

Deniz çok mutludur. Annesinin mezarına ziyarete gitmek ister. Bahar’ı da davet eder. Bahar’ın anne, babası ve kardeşi de aynı mezarlıkta yatmaktadır. Bunu bilmeyen Soner onun kendileriyle gelmesine karşı çıkar. Fakat ikili arasındaki gerilim Deniz sayesinde tatlıya bağlanırken, beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Mithat’ı vurmak için gelen Osman karşısında onun yerine Mete’yi bulur. İki kardeş kavgaya tutuşur. Fakat biri onları çoktan Şamil’e ispiyonlamıştır. Şamil ve adamları iki kardeşi tuzağa düşürür. Kurşunlar havada uçuşur. Ancak kimliği belirsiz birisi, sağcıları tek tek etkisiz hale getirir. O kişinin kim olduğunu ise bir tek Cemile öğrenir.

11.12.2012 Salı 16:57   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar