X
X

Ali ile Carolin arasında soğuk rüzgarlar

10.11.2010 Wednesday 10:05 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Vicdani baskı altında ezilen Ali hastalandı...

Etrafındaki insanların hayatlarını alt üst eden Ali, Carolin'le yapacağı evliliğin yol açtığı sıkıntılar altında iyice ezilmeye başladı.

Küçücük Osman'ın bile ona sırtını dönmesi, Carolin'e pırlanta almak için alyanslarını satacak kadar alçalması bunun en somut göstergesiydi. 

Carolin'le Ali'nin nişan merasimi esnasında evine gelen Hasefe Hanım'ın Ali'ye söylediği sözler Ali'nin suçluluk duygusunu su üstüne çıkardı: "Sen buradan çok uzaklardayken o yüzüğü Cemile yıllarca namusuyla taşıdı. Hapiste yüzüğü vermemek için az daha canını teslim ediyordu. Sen bunu biliyor musun? Şimdi sen, resmen boşanmayı bile beklemeden o kadına tek taş pırlanta almaya paran çıkışmadı diye yüzükleri sattın demek. Yazıklar olsun sana!" Bu sözlerin ardından Hasefe Hanım, Ali'ye hayatının en unutulmaz tokatını attı.

Carolin'in, Cemile'nin yastığının altına geceliğini gizlemesinin ortaya çıkması ise Ali'nin kafasını daha da karıştırdı. Üstelik Ali her şeyi bir yana bırakıp Hollanda'da yeni bir hayata başlamak istiyordu. Carolin ise tam tersini.. Carolin, Hollanda'daki geçmişinden uzak olmak istediğini söyledi. Carolin'in geçmişinde ne vardı ki, bu kadar uzaklara kaçmasını sağlayacak? Ali de aslında onun hakkında fazla bir şey bilmediğini fark etti..

Dizinin son dakikalarında Ali tam mahkemeye gidecekken onunla gelmek için ısrar eden Carolin'e engel olmaya çalışırken birden yere yığıldı.

Acaba Ali'ye ne oldu? Ali kalp krizi mi geçiriyor? Ali ve Carolin ilişkisi çalkantılı bir sürece mi giriyor? Ali kolay toparlanabilecek mi?
KANAL D İNTERNET