X
X

Ali Kaptan, Aylin'e baskı yapıyor

03.02.2012 Friday 16:19 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Aylin, Ali Kaptan'ın baskıları sonucunda ne karar verecek?

Aylin ile Soner karşı karşıya geliyor Aylin’in hamile olduğu haberi Akarsu Ailesi’nde bomba etkisi yaratır. Ali Kaptan bir an önce Aylin’den çocuğu aldırmasını isterken, Cemile ona zaman tanımasını ister. Mete ise Nihal’in peşini bırakmayıp, onu tekrar görmeye gider. Nihal ikisini de büyük tehlikeye atarak Mete’ye görüşmek için randevu verir. Mete ve Nihal, her şeyi göze alarak gizlice buluşur. Ancak Hakkı’nın adamları Nihal’i yalnız bırakmaz. 
 

  
Soner daha fazla hastanede kalmak istemez ve doktorun izni olmadan eve gitmeye karar verir. Ancak yaraları henüz tam iyileşmemiştir.
 
Kızını doğru dürüst göremeyen ve ona hasret olan Berrin, Zehra’nın velayetini alabilmek için Ahmet’ten bir ricada bulunur.
 
Cemile, yeniden iş arayışına girer. Yolda karşılaştıkları Carolin bu fırsatı kaçırmaz ve Cemile’yi Kenan ve Ali’nin önünde küçük düşürmek için harekete geçer.
 
Kemal’in, Kenan’a borcunu ödeme zamanı gelmiştir. İlk gemi, içinde kaçak silahlarla limana gelmiştir. Gümrükten sorunsuz çıkmaları için gerekli tedbirler alınır. Kenan çok heyecanlıdır. Durumu Ekrem Tatlı’ya rapor eder. Selma ise Kenan’ın tuzağına düşmüştür. Kenan onu eski köşke hasta olduğu gerekçesi ile geri getirir. Bu durumdan kimsenin haberi yoktur.
 
Evde merdivenlerden düşen Aylin, acil olarak hastaneye kaldırılır. Tetkikler yapılan Aylin geceyi hastanede geçirir. Ancak doktorların Aylin’e kötü bir haberi vardır. Son kontrolleri için hastaneye gelen Soner ise beklenmediği bir şekilde Aylin ile karşı karşıya gelir.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 60. Bölüm 1. fragmanını izlemek için TIKLAYIN!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 60. Bölüm 2. fragmanını izlemek için TIKLAYIN!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 60. Bölüm Internet Özel fragmanını izlemek için TIKLAYIN!