X
X

Ali öldü mü?

08.03.2011 Tuesday 17:08 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Dolandırıldığını anlayan Ali, Ekber'le karşı karşıya...

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Ali'nin tekne macerası başlamadan bitti. Ali, Ekber tarafından dolandırıldığını çok geç anladı.

Dizinin geçen hafta yayınlanan bölümünde Ekber, bir tekne satıp alıp birlikte iş kurma hayaliyle Ali'ye bankadan yüklü miktarda kredi çektirmişti. Ali çektiği paraya karşılık da Cemile'nin oturduğu evi ipotek ettirmişti. Ekber'le birlik olan Carolin de paranın yarısını cebine indirmişti.

Dizinin bu bölümünde Ali, teknenin gerçek sahibiyle yüzyüze geldi. Teknede yapılan kutlamanın ardından gelen davetsiz misafir, teknenin gerçek sahibi olduğunu söyledi.

Dolandırıldığını anlayan Ali'nin başından kaynar sular döküldü. Çok geçmeden  Ekber de tekneye geldi. Ekber'in pişkin haline daha da sinirlenen Ali, Ekber'i yumruklamaya başladı.  Ali'ye Ekber de karşılık verince iki adam ölesiye kapışmaya başladılar. Ekber tüm gücüyle Ali'nin boğazına yapıştı. Carolin ise o esnada Ekber'in çantasındaki paraları kendi çantasına atmakla meşgüldü..

Ali'nin dayanacak gücü kalmamıştı. Carolin son anda doğrulup, eline geçen bir cisimle Ekber'in kafasına vurdu. İki adam birlikte denize düştüler. Takati kalmayan Ali, yüzü koyun suyun üstünde kaldı. Acaba Ali öldü mü?