X
X

Balıkçı, tekstil zengini çıktı

23.02.2011 Wednesday 11:21 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Gerçek adı 'Hikmet Karcı'...

Sevilen dizi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Cemile'ye yardım eli uzatmaya çalışan balıkçı aslında ünlü bir hodingin büyük hissedarıymış.

Cemile'nin hala iş bulamadığını gören balıkçı yıllardır kapısına bile uğramadığı aile şirketi Karcıoğlu Holding'e gitti. Onu tanımayan holding çalışanları balıkçıyı genel müdürle görüştürmek istemediler. Israrlı davranan balıkçı genel müdürle bir şekilde görüşebildi. Balıkçı kendisinin şirketin büyük ortağı Hikmet Karcı olduğunu bir türlü inandıramadı. Üstü başı balık kokan bu adamın büyük bir holdingin hissedarı olduğuna inanmak kolay olmayacaktı tabii. Balıkçı son çare olarak boş bir kağıda imzasını attı. Bu kağıdı yönetim kurulu üyenize götürün, Cemile Akarsu'ya burada bir iş imkanı sunulmasını istediğimi söyleyin. Cemile Hanım'ın adresi budur. Burada çalışmak istiyorsan bu dediklerimi yapmış olman gerekiyor." diye konuştu.

Balıkçı, Cemile için koca bir perde çektiği geçmişine kısa bir dönüş yapmış, yıllar sonra ilk kez holdinge uğramıştı.

Cemile, kendisine yapılan bu iş teklifini kabul etti. Bakalım, Karcı Triko'da Cemile'yi nasıl günler bekliyor? Acaba balıkçı, Cemile sayesinde holdinge geri dönecek mi?