X
X

Carolin, Harry Potter'la röportaj yaptı

30.01.2012 Monday 13:53 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Carolin'i ile Harry Potter’ın yıldız oyuncusu Daniel Radcliffe Londra’da buluştu.

D yapım’ın son filmi The Woman In Black için Danıel Radcliffe ile röportaj yapan Wilma Elles, ünlü oyuncuya kehribar tesbih hediye edip Türkiye’ye davet etti.
 
Türkiye hakları D Yapım’a ait olan Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe’in yeni filmi ‘The Woman In Black’ 9 Mart’ta vizyona giriyor. Filmin Londra’da düzenlenen basın toplantısına D Yapım adına, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin güzel oyuncusu Wilma Elles katıldı.
 
Filmi izledikten sonra Daniel Radcliffe ile tanışıp  son filmi üzerine bire bir röportaj yapan Wilma Elles, başarılı oyuncuya  özel yapım kehribar tesbih ve İstanbul baskılı bir T-shirt  armağan etti. Hediyelerini çok beğenen Daniel Radcliffe, ayrıca Elles’e Türkiye’ye geleceğine dair söz verdi.
 
James Watkins’in yönetmenliğini yaptığı ‘The Woman In Black’de filminde ‘Arthur Kipps’ karakterini canlandıran Daniel Radcliffe, Harry Potter serisinden sonra ilk defa bir gerilim filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Film 9 Mart’ta beyaz perde de sinema severlerle buluşacak.
 
Hürriyet Gazetesi/Gülbahar Karakuş