X
X

Carolin'den Ali'ye tehdit

06.04.2011 Wednesday 11:20 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Kocasının hala Cemile'nin peşinde olduğunu öğrendi...

Sevilen dizi "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de Carolin, Ali'nin hala Cemile'nin hayatıyla ilgilendiğini görünce çılgına döndü.

Balıkçı'nın Cemile'ye evlenme teklif ettiğini gören Ali, zil zurna sarhoş olup Cemile'nin kapısına dayandı. Teknede kazandığı parayı havaya uçuran Ali, "Bak artık çok param var. Balıkçı ile evleneceğini çocuklara söyledin mi? Çocukların haberi var mı? O adamla evlenemezsin, müsade etmem" diye konuştu. Ali daha sonra kapının önünde sızıp kaldı.

Mete hemen koşup Carolin'e haber verdi. Ali'nin Cemile'nin kapısında yattığını gören Carolin, çok şaşırdı. Cemile'ye "Benim kocamın burada ne işi var?" diye çıkıştı. Cemile ise Carolin'in hiç hoşuna gitmeyecek sözler söyledi: "Bana söyleyecek şeyleri varmış. Çok para kazanmış onu söyledi. Bak paraları yerlere dağıttı. Bir de talibim var da onu duymuş. Sinirlenmiş. O adamla evlenirim diye korkuyor."

Ali'yi zar zor arabaya bindirdiler. Daha sonra Carolin, kocasının ortalığa serdiği paraları toplayıp oradan uzaklaştı. Fakat ertesi gün Carolin bunun hesabını Ali'ye sordu. Ali'nin baş ucunda bekleyen Carolin, kocası gözünü açar açmaz önce tokat attı sonra konuşmaya başladı: "Senin ne işin var Cemile'de? O artık serbest bir kadın. Ne isterse yapar." Ali ise "Evlenemez, ben izin vermiyorum." diye yanıt verdi. 

Carolin bu kez Ali'yi işsiz bırakmakla tehdit etti. "Ben tekne aldım. Sen yine kaptan oldun. İş kurduk, çok para kazanacağız. Cemile'yi ve Balıkçı'yı unutup çalışmaya bak. Yoksa işi ben yaparım. Ben Cemile değilim, akıllı ol." 
Kanald.com.tr