X
X

'Cehennemin dibine git Mesude!'

06.04.2011 Wednesday 10:59 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Aylin, Mesude'ye daha fazla dayanamadı...

"Öyle Bir Zaman Geçer Ki"de Mesude, Aylin'i kullanarak Soner'le yakınlaşmaya devam ediyor. Mesude dizinin bu bölümünde Soner'i akşam yemeğine dışarı çıkmaya ikna etti. Müzikli bir yere gittiler. Gittikleri yerde Murat'la Aylin de vardı. Aylin'i kıskandırmaya çalışan Mesude, Soner'le dansa kalktı. Daha sonra ise Aylin'le Soner dansa başladı. Mesude yalnız kalınca salondan kendine bir partner buldu. "Eş değiştirelim" diyen Mesude Soner'le dans ederken Aylin de hiç tanımadığı bir adamla dans etmeye başladı. Derken adam, Aylin'e tacizde bulunmaya başladı. Bunu fark eden Soner adamı yumrukladı. Büyük kavga çıktı. Aylin'le Murat, eve erken dönmek zorunda kaldı. Soner ve Mesude ise çok geç bir saatte eve döndü. Soner'in sarhoş olmasından yararlanan Mesude geceyi Soner'in odasında geçirdi. Soner'in ceplerini karıştıran Mesude, onun çalışma odasının anahtarını buldu.

Mesude koz olarak kullanabileceği çok önemli bir belgeye ulaştı. Aylin'in imzaladığı evlilik sözleşmesini okudu. Soner arkasından geldiyse de yetişemedi. Olanlar oldu.

Ertesi gün kahvaltıda Mesude'yi gören Aylin'in sinirleri iyice tavan yaptı. Aylin, "Mesude, cehennemin dibine git! O ne arıyor burada? Onu buraya niye getirdin?" diyerek Soner'e sert çıkıştı. Soner ise Mesude'nin kendi misari olduğunu söyleyip Aylin'i susturmak istedi. Mesude yavaş yavaş amacına ulaşırken Aylin için evlilik çok daha zor olmaya başladı.