X
X

Cemile'yi sokakta bırakmak istiyor

23.02.2011 Wednesday 10:00 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Dolandırılmak üzere olan Ali, Ekber'in teklifine ne yanıt verecek?

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin dün gece yayınlanan bölümünde düğünün davetsiz misafiri Ekber, bir iş teklifi ile yeni evlilerin kapısına dayandı. Ekber bir tezgah kurup, Carolin'den intikam alma peşine düştü.

Kahvehanede bulduğu kendini alkole vermiş eski bir sinema oyuncuyla anlaşan Ekber, ondan rol yapmasını istedi. Planı çok basitti. Teknesini satmak isteyen bir ihtiyarı canlandıracaktı. Ekber, Ali ile bu tekneyi alıp sözde birlikte müzikli bir restoran işleteceklerdi. Ali de parası olmadığı için bankadan kredi çekecekti. Ekber de parayı alıp ortalardan kaybolacaktı.

Kapı kapı dolaşıp iş arayan Ali, mağlulen emekli olduğu için istediği işi bulamadı. O nedenle de Ekber'in teklifi ona makul geldi. Carolin ilk başta Ekber'le iş yapmasına karşı çıktı. Fakat bankadan çekecekleri krediye karşılık Cemile'nin oturduğu evin ipotek olarak gösterilme fikri birden iştahını kabarttı.

Carolin, Ekber'in çirkinliğini unutup Cemile'nin sokakta kalması için bu işbirliğine Ali'nin 'evet' demesini istedi.

Bakalım Ali neye karar verecek? Ekber, Ali'yi dolandırıp kaçtıktan sonra Cemile sokakta mı kalacak? Ekber'le Carolin'in ilişkisi ortaya çıkacak mı?