X
X

Kanal D, sosyal medyaya damgasını vurdu

21.12.2011 Wednesday 15:22 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Kanal D, sosyal medyada zirveye oturdu.

Kanal D’nin Ocak’ta ekrana gelecek yeni komedi dizisi "Yalan Dünya" ve milyonları ekran başına kilitleyen "Öyle Bir Geçer Zaman Ki", 20 Aralık Salı gecesi sosyal medyaya damgalarını vurdular.

Kanal D’nin, Ocak ayında ekrana gelecek yeni komedi dizisi “Yalan Dünya”nın ilk fragmanı 20 Aralık Salı gecesi ekrana geldi ve yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada büyük yankı buldu. Öyle ki; bir dizinin fragmanı tarihte ilk kez dünya çapında “trending topics” oldu. “Yalan Dünya”nın hem senaryosunu yazan hem de başrollerinden birinde oynayan Gülse Birsel de gecenin bir diğer dünya çapında “trending topics” oldu. 

Kanal D’nin Türkiye’yi ekran başına kilitleyen dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” de 20 Aralık Salı gecesi, sosyal medya fenomenlerinden oldu. Soner ile Aylin’in evlenip evlenemeyeceklerinin merakla beklendiği, Murat’ın intiharının şok etkisi yarattığı ve Soner’in Aylin’e “Ben seninle evlenemem” sözünün damgasını vurduğu bu bölümde; “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”, “Soner” ve "Aylin" “ trending topics” oldu.