X
X

Kenan'ın hassas noktası Nermin kim?

08.11.2011 Tuesday 23:56 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Kenan'ın üzerine titrediği Nermin kim?

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin 48. bölümünde; Kenan, Ali Kaptan'ı baş danışmanı olarak işe başlatıp, bunu da sürpriz bir şekilde Cemile ve Selma'ya açıkladı. İki kadın da bu durum karşısında şok oldu; ancak, Kenan laf cambazlığıyla Ali Kaptan'ın işe başlamasını sağladı.

Ali, sürekli geçmişin hesabının karşısına çıkartılmasından ötürü rahatsızlığını Cemile'ye iletti. Öte yandan, Carolin Soner ile ilgili büyük bir hüsrana uğradı. Soner, Carolin'e Aylin'i sevdiğini söyleyince, Carolin, yenilgiyi içine sindiremeyerek bunu Ali'yle paylaştı. Ali, Aylin'den hesap sormak için Cemile'nin kapısına dikildiğinde, karşısında saf bir aşk içine düşmüş kızını görünce, ona kendi yaşadığı hatalardan ve pişmanlıklardan bahsetti. Cemile, Ali Kaptan'ın yaşadığı pişmanlıkları duyunca kendini tutamadı ve ağlamaya başladı.

Berrin, grev yerinde çıkan çatışmada göz altına alındıktan sonra ifadesi alınarak serbest bırakıldı. Dışarıda Hakan, Cemile ve Ali Kaptan'ı büyük bir sürpriz bekliyordu. Berrin, Ahmet'le dışarı çıkınca, Hakan korkularıyla tekrar yüzleşti.

Kenan'ın Sultan'ı kim?

Kenan, "Sultanım" diye hitab ettiği bir kadınla, telefonda görüşürken onunla daha çok alakadar olabilmek için İzmir'den İstanbul'a getirdiğini söyledi; ancak, karşıdaki kadının fenalaşmasıyla apar topar telefonu kapatarak hastaneye koşturdu ve geceyi orada geçirdi. Kenan'ın bu kadar üzerine titrediği Nermin kim? Kenan'ın Hikmet Karcı'ya duyduğu öfkenin sebebi Nermin mi?

Cemile ile Ali Kaptan Uludağ'da

Bursa'da bir şirkete ortak olmak için oraya giden Cemile'yi bir sürpriz bekliyordu. Kenan, Nermin'i bu kritik durumunda yalnız bırakmamak için, Bursa'ya kendisini vekaleten Ali Kaptan'ı göndermişti.

Murat'ın 2 aylık ömrü kaldı

Durumu iyi olmadığı için yataktan çıkamayan Murat, eve gelen doktordan ne kadar ömrünün kaldığını öğrendi. Hastalığının seyrini önemli derecede yavaşlatan Murat'ın, artık en fazla iki aylık ömrü kalmıştı ve Aylin'le görüşmek istiyordu. Bunun için adamlarına, Aylin'i ona getirme emrini verdi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki 48. bölümünün tamamını izlemek için TIKLAYIN