X
X

Manşetlere ilham oldu

22.09.2010 Wednesday 17:15 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" kısa sürede dillere dolandı...

Kanal D’nin başrollerinde; Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun oynadıkları
“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” isimli dizisinin ismi ve Kanal D’nin bu dizinin tanıtımı için hazırladığı posteri, iki ayrı gazetenin manşetlerine ilham kaynağı oldu.
İlk olarak Kelebek geçtiğimiz hafta, yıllar önce “Best Model Of The Turkey” yarışmasında birinci seçilen Kıvanç Tatlıtuğ’un tacını bir önceki yılın Best Model’i seçilen Kenan İmirzalıoğlu’nun elinden alışını ve iki oyuncunun o günden bu zamana sağladıkları aşamayı anlatan haberini “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” manşetiyle okuyucularına sundu.
Bugün de, Fotospor Gazetesi’nde, Kanal D’nin “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinin tanıtımı için hazırladığı posteri manşette, bire bir olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’ne uyarladığı ve yine “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” başlığını kullanarak okuyucularına sunduğu haberi yer aldı.
Bu iki örnek, henüz ikinci bölümü yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”nin kısa sürede sevildiğinin ve dillerle pelesenk olduğunun da bir göstergesi oldu.