X
X

Mesude'ye büyük ders

11.05.2011 Wednesday 10:24 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Soner, Mesude'nin Aylin'e yaptıklarını öğrenince çıldırdı...

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Mesude'nin kötülükleri bitmiyor. Aylin'in intihar ettiğini öğrenen Mesude ruhsal çöküntü içindeki Aylin'e bir darbe de kendi vurdu. Mesude öyle bir konuşma yaptı ki Aylin neye uğradığını şaşırdı: "Soner benimle nişanlandı diye kıskançlıktan kuduruyorsun. Onun dikkatini çekmek için yuttun bütün ilaçları. Soner, beni bırakır da sana döner sanıyorsan avucunu yalarsın. Soner benim. Onu sana vermeyeceğim bunu o küçük kafana sok. Ayrıca sana bu söylediklerimi Soner'e anlatırsan onu yeniden elde etmek için intihar numarası çektiğini herkese anlatırım."

Aylin en çok Soner'in bu durumu Mesude'ye anlatmasından rahatsız olmuştu. Soner'i gördüğünde sitem eden Aylin, Mesude'nin onu tehdit ettiğini de söyledi. Soner, Mesude'nin yaptıklarına çok şaşırdı ve sinirlendi. Mesude'nin olanları bildiğinden de habersiz olduğunu anlattı.

O akşam soluğu Mesude'nin evinde alan Soner, ona öyle bir ders verdi ki ekran başındakiler de büyük heyecan yaşadı. Soner, Mesude'den bir elma alıp bahçeye gelmesini istedi. Elmayı geç kızın kafasına koyan Soner, elindeki silahı elmaya doğru ateşledi. Elmaya tam isabet vuruşu yaptı. Neye uğradığını şaşıran Mesude ecel terleri döktü.

Soner, korkudan dizlerinin bağı çözülen Mesude'yi son kez uyardı: "Bir daha  seni ilgilendirmeyen konuları öğrenme. Ezkaza duyarsan bunu başkalarına anlatma. Evliliğinde sorunlar yaşamak istemiyorsan mustakbel kocanı da iyi tanı." İşte o görüntüler...