X
X

Ödüle doymuyorlar

04.05.2011 Wednesday 12:04 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Kanal D’nin Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine bir ödül daha...

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki ödül rekoru da kıracağa benziyor. Son olarak 2. Antalya Televizyon Ödülleri’ne damgasını vuran dizi bu kez Kavram Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından ‘Yılın dizisi’ seçildi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin ödülünü dizinin Ahmet’i Tolga Güleç ile ‘Hakan’ı Salih Bademci alırken, başarılı oyuncular gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.


Kavram Eğitim Kurumlarının 17. Kavram Olimpiyatları ödül töreni, Profilo Kültür Merkezinde yapıldı. Başarılı ve çalışkan öğrencileri yükseköğretim kurumlarına hazırlamak amacıyla 9. sınıf 10.sınıf ve 11.sınıfın başarılı öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Kavram Olimpiyatları ödül törenine iletişim dünyasının ünlü simaları ve eğitimciler katıldı.

Ünlüler Geçidi

Deniz Seki, Işın Karaca, Ahu Türkpençe, Soner Arıca, Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Reyhan Karaca, Ege Berksan, Elvan Günaydın, Grup Roll,’un katıldığı ödül töreninde ayrıca Türkiye genelinde 45 bin öğrenci arasında uygulanan anket sonuçlarına göre belirlenen başarılı radyo ve tv programları da ödüllendirildi. Kanal Türk “Telegol” programına yılın en iyi spor programı, Best FM “Gönül Dostu Füsun” yılın en iyi radyo programcısı, Show TV “Pazar Sürprizi” yılın en iyi magazin programı, Haber Türk Oylum Talu ile “Burası Hafta Sonu” yılın en iyi yaşam programı ödülü verildi.
 
15 Okula 15 Fidan
Törenin açılış konuşmasını Kavram Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Durmuş yaptı. Türk eğitim sistemine hizmet vererek gençleri hedeflerine ulaştırma yolunda bir köprü vazifesi gördüklerini söyleyen Durmuş, bir milletin hayat damarı olan sanat ile milletin geleceği olan gençlik gibi iki önemli değerin birleşiminde meydana gelecek sinerjinin toplumlar için önemli olduğuna değindi. Sanat ve eğitimin toplumla bütünleşme ve toplumsal liderlik işlevini yerine getirme gibi sorumluluklarının bulunduğunu söyleyen Durmuş bu tören vesilesiyle de Tema Vakfı işbirliği ile Kars’a hatıra ormanında 15 okul adına ağaç diktiklerini de belirtti. Kavram Olimpiyatları ödül töreni toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 17 yıldır Kavram Eğitim Kurumları Kurumsal İletişim Direktörü Dinçer Karacalar tarafından organize edilen Kavram Olimpiyatları’nda öğrenciler bugüne kadar 200’e yakın sanatçı ile tanışma imkanı buldular ve onlarla hoşça vakit geçirerek eğitim maratonunda büyük bir motivasyon elde ettiler.