X
X

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den hüzünlü veda

20.06.2012 Wednesday 12:05 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finaliyle, Türkiye'yi ekrana kilitledi.

Ekrana geldiği ilk günden itibaren, ekranların en iddialı dizilerinden biri olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki, 19 Haziran Salı akşamı yayınlanan sezon finali bölümüyle, 2. sezonunu da yine bomba gibi bir finalle kapattı.

 
Cemile, uğradığı büyük haksızlık sonucunda, açmış olduğu davayı kazanarak, Karcı Holding'teki hisselerini geri almayı başardı. Bu sırada, holdingin kasasını boşaltarak, kaçma planları yapan Kenan'ı kötü bir sürpriz bekliyordu. Hakan tarafından vurulan ve durumu ağır olan Ekrem Tatlıoğlu'ndan ümidini kesen Carolin bir plan yaparak, Ali'yi Kenan'ın peşine takıp, Kenan'ın beraberinde götürdüğü paralara konmayı hayal ediyordu; ancak, işler hiç de düşündüğü gibi olmadı ve tabancayla yaralandı.
 
Kenan ise, Ali'yle yaşadığı arbede sırasında sıktığı kurşunun, içi gaz dolu bir boruyu delmesi sonucu, içinde bulunduğu geminin patlamasına sebep olarak, hayata gözlerini yumdu.
 
Mete ve Nihal cephesinde gölgede kalmış bir mutluluk hüküm sürüyordu ve Nihal bu duruma daha fazla dayanamayarak, Mete'yi terketti.
 
Ömrünün en uzun seferine kürek çeken Ali Kaptan'ın Cemile'ye bıraktığı mektup, gecenin en hüzünlü sahnelerindendi.
 
Büyük bir hevesle kızını bekleyen Aylin'in doğumu yaklaştıkça, herkesin endişesi daha çok artıyordu. Sonunda o gün gelip çattı. Acaba Aylin kızıyla yeni bir hayata adım atabilecek mi?
 
Sezon finaliyle gözyaşlarını sele döndüren Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni sezon bölümleri herkes tarafından merakla bekleniyor.
 
İşte sezon finalinin öne çıkan sahneleri!
 
Osman büyüdü!


Nihal, Mete'yi terketti!


Ali Kaptan, ömrünün en uzun seferine çıktı!


Aylin doğuma gidiyor!


Öyle Bir Geçer Zaman Ki sezon finalinin tamamını izlemek için TIKLAYIN!