X
X

Resimler ağladı

12.01.2011 Wednesday 09:28 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de Cem Karaca'nın parçası duygulara tercüman oldu...

Kanal D’nin rekortmen dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin dün geceki bölümünde tam bir duygu seli yaşandı.

Cemile için en zor karardı. Babası Osman’ı bir çırpıda alsın istedi. Olup bitsin, ayrılık acısı uzamasın istedi. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, yine seyircisini bam telinden yakaladı.


Ucu yanmış eski bir fotoğrafla geçmişe yolculuğa çıkıldı yine. Bu haftaya damgasını vuran Cem Karaca’nın muhteşem şarkısı Resimdeki Gözyaşları oldu. Ekran başında milyonlar, kendi aile albümlerindeki eski fotoğraflara gözyaşı dökerken senaristler bir kez daha yaptı yapacağını... Büyük oğul Mete, küçük kardeşini almaya geldiği evde, baba sevgisini gördü ilk kez. Kendi tatmadığı o duyguyla yüzleşti.


Kapıyı çekip çıkarken, içeride kalan kardeşini korumak isteyen bir abiydi Mete. Duygular allak bullak, seyirci darmadağın oldu. Ekran başında milyonlar, 70'lerin Yeşilçam filmlerini de, gerçek dünyanın en acımasız yüzünü de buldu bu bölümde. Hayat, Cemile’yi evlere temizliğe gitmeye zorladı. Dizinin iki kötü karakteri Neriman yenge ve Caroline de boş durmadılar bu hafta. Mutfakta pişirdikleri planı uygulamaya koydular. Cemile’nin temizlikçilik yaptığı eve misafir olup gittiler. Bu adaletsiz savaşın  kazanıldığından  emin olmak için bir fincan da kahve döktüler ve Osman’ın fısıldayışı duyuldu o an...