X
X

'Türkiye'de bana tapıyorlar'

10.01.2011 Monday 16:07 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Caroline'i Alman gazetesine konuştu...

Kanal D'nin en beğenilen dizilerinden biri olan "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" nin Alman oyuncusu Wilma Elles, kendisinin Türkiye'de çok beğenildiğini söyledi.

WILMA ELLES FANI OLMAK İÇİN TIKLAYIN...

DİZİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

Güzel yıldız, Alman "Kölner Express" gazetesine yaptığı açıklamada, Türkiye'deki genç kızların kendisi gibi olmak istediğini belirterek, "Dizide arka planda oynamama rağmen burada bana tapıyorlar" ifadesini kullandı.

Gazetenin haberinde, Alman oyuncunun, sokağa çıktığında birçok hayranı tarafından hediyelere boğulduğu, imza almak isteyenlerin birbiriyle yarıştığı, hatta dizideki rolüne kızan bazı muhafazakar yaşlı izleyicilerin bile, kendisiyle tanışıp konuştuktan sonra Elles'i çok sevdiği belirtildi.

Köln kentinde 8 ay öncesine kadar küçük bir evde yaşayan Alman oyuncunun, bugün İstanbul'da lüks bir dairede oturduğuna işaret edilen haberde, Elles'in, "Şansım varmış. Tam doğru zamanda doğru yerdeydim. Bir Türk yönetmen ile kısa metrajlı film çekmiştik. O bana Türkiye'de çalışmamı tavsiye etti" dediği belirtildi.

Almanya'nın tanınmış film yıldızı Til Schweiger'i Erkan Petekkaya ile kıyaslayan Elles, "Herşey yerli yerine oturdu. Aynen bir yap-boz gibi.

Türkiye'nin Til Schweiger'i olan Erkan gibi de süper bir partnerim var" ifadesini kullandı.

Gazetenin haberinde ayrıca, Elles'in Almanya'da "Tatort" adı verilen ve en fazla izlenen polisiye dizide yardımcı rollerde oynamış olduğu hatırlatıldı.

WILMA ELLES
FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


"Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin yaklaşık 20 milyon kişi tarafından izlendiğine dikkati çeken haberde, bu dizinin Almanya'da en çok izlenen programlar arasında yer alan "Wetten Dass..?'dan" (Bahse var mısın?) bile daha fazla izlendiği kaydedildi.