X
X

Şeref Meselesi'nden ilk kareler - 2

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Başrollerinde; Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı ve Burcu Biricik'in olduğu Şeref Meselesi yakında Kanal D'de başlıyor!

111.jpg

Yiğit Kılıç (Kerem Bürsin): Yiğit, oldukça yakışıklı bir genç adam. İddialı bir fiziğe sahip. Kendine güveni kibir derecesinde. Dışa dönük, eğlenmeyi, gülmeyi seven bir yapısı var. Hovarda, içki ve kadınları seven bir tip. Şiddete, biraz da suça meyyal, karanlık bir yanı var.

110.jpg

Emir Kılıç (Şükrü Özyıldız): Ağır başlı, sakin mizaçlı, zeki, çalışkan, dürüst bir genç adam. Hep başarılı bir öğrenci olmuş. Hukuk Fakültesini birincilikle bitirmiş. Başına gelen hiçbir kötülüğün değiştiremediği, bozamadığı, güçlü bir ahlak anlayışına ve ruhsal güzelliğe, iyiliğe, vicdana sahiptir.

109.jpg

Sibel (Yasemin Allen): Sibel yirmi bir yaşında, çok güzel fizikli ve yüzlü bir genç kız. Liseden sonra açık öğretime girmiş, bir süredir de mankenlik yaparak eve destek oluyor. Geleceğini mankenlik mesleği üzerine kurmayı hayal ediyor.

108.jpg

Derya (Şükran Ovalı): Derya yirmi üç yaşında, çok güzel bir yüze ve düzgün bir fiziğe sahip genç bir kız. Dobra, harbi diye tanımlanabilecek bir kişiliğe sahip. Özgürlüğüne düşkün, hatta biraz da çapkın bir kız.

107.jpg

Mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit'in cazibesine kaptıracaklardır.

106.jpg

Mahallenin soğuk ama can yakan güzeli Sibel (Yasemin Allen) her iki kardeşin de gönlünü çelerken, genç kızın yakın arkadaşları, Derya (Şükran Ovalı) ve Kübra (Burcu Biricik) da ilk görüşte kendilerini Yiğit'in cazibesine kaptıracaklardır.

105.jpg

Yiğit (Kerem Bürsin) ve Emir (Şükrü Özyıldız) iki kardeştir. Yiğit oldukça çekici, hovarda ve dışadönük bir gençken, kardeşi Emir ise abisinin aksine dış görünüşünden ziyade aklına güvenen, zeki ve başarılı biridir.

104.jpg

İki kardeşin yanyana yürüdüğü yol, bir gün onları kısa bir süre sonra karşı karşıya getirecektir.

103.jpg

Yiğit Kılıç'ın (Kerem Bürsin) intikam ve güç hırsı, onu hayata bağlayan en güçlü motivasyon olacak. Tercih ettiği kirli dünyada, içindeki karanlık ile aydınlık hep savaş halinde olacak.

102.jpg

Her ne kadar zıt olsalar da birbirine bağlı bu iki kardeşin dünyaları, önce dedelerinin, ardından da babalarının ölümü ile altüst olur.

101.jpg

Sürükleyici hikayesi ve genç kadrosu ile izleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday "Şeref Meselesi" Ekim'de Kanal D'de!