Skip to main content
 
18.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

18.Bölüm

18.Bölüm

18.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

18.Bölüm
18.Bölüm

Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yaşamını konu alan  “Türkan”ın oyuncu kadrosuna bu bölümden itibaren Uğur Polat da dahil oluyor. Polat’ın, Prof. Dr. Cihat Yemni karakterini canlandıracağı dizinin bu bölümünde; Prof. Dr. Cihat Yemni, Türkan’a asistanı olmasını teklif ediyor.

Türkan,  Orhan’la birlikte görev yaptığı sağlık ocağının yakınlarındaki koruda, saldırıya uğrayan bir kadına yardım eder ve onu hastaneye götürür. 
Bu arada hastanede yeni göreve başlayan cildiye Profesörü Cihat Yemni, hastanedeki sıra dışı uygulamaları, sorunları çözme noktasında yaptıkları yeniliklerle dikkat çekmeye başlar. Cüzzamlıların bulunduğu koğuşu gezerken Türkan’ın burada çalışmasını gören Profesör ona asistanlık teklif eder. Türkan ise ihtisası hakkında Orhan’ın isteğine göre davranıp davranmamak konusunda tereddüt etmektedir. Fazla vakit kaybetmeden kararını Orhan’a açıklar.
Köşkte ise Leyla Hanım ve damadı İsmail Bey arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. İsmail Bey evin yeni sahibi olsa da, Leyla Hanım otoritesini korumaya devam etmekte, Turhan da annesine destek vermektedir. 

10.02.2011 Perşembe 10:35   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar