X
X

15.Bölüm

29 Eylül 2014
Polisin otele baskın yapmasıyla El Zeker’in mücevher kaçakçısı olduğu ortaya çıkar. 

Yine en zor anlarında karşılarına çıkmayı başaran Ceyhun, bu kez farkında olmadan çetenin hayatını kurtarır. Ancak otelin çıkışında polisin sıkı bir güvenlik araması yaptığını gören çete, mücevherlerden kurtulmak zorundadır.

Evlilik konusunda ısrarını sürdüren Ceyhun, Derya’nın tüm bahanelerini görmezden gelip nikah tarihi almak ister. Ekibin artık bu evcilik oyununa bir dur demesi ve Ceyhun’un önünü kesmesi gerekir. Ayrılma kararını Ceyhun’a aldırmaya çalışan çete, yüzüğü attırmak için türlü türlü oyunlar oynarlar. Nevizadeler’in daha önce hiç karşılaşmadıkları yönlerini gören Şehriban ve Ceyhun ise dehşete düşerler.

El Zeker operasyonundan eli boş dönen çete, mahallede gezinen Tefeci Bindal’ı fark eder. Borç karşılığı garibanlara senet imzalatan Tefeci Bindal, çetenin yeni hedefi olur. Mahallelerini bu beladan temizlemek için kolları sıvayan çetenin kapısı ise beklenmedik bir şekilde çalınır. Gelen Ceyhun Komiser’dir. Üstelik bu sefer Nevizadeler’in kapısına hesap sormak için dayanmıştır… 

BÖLÜMLER