Skip to main content
 
6.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

6.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
6.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

6.Bölüm

6.Bölüm

6.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

6.Bölüm
6.Bölüm Derya’nın görev icabı Ceyhun ile yakınlaşmasına tahammül edemeyen Ferdi, öyle bir çıkış yapıyor ki, bir anda bütün her şeyi riske atıyor. Ekip, Bahadır’ın aklına gelen fikirle sıkıştıkları kapandan son anda kurtulur. Ancak Meltem’in durumunun belirsizliği çeteyi huzursuz eder. 

Kandemir, kumarhane baskınından sonra daha fazla dikkat çekmemek için işlere bir süre ara verme kararı alır. Bu süre içerisinde de Meltem’in akıbetini öğrenmeye çalışırlar. Hiçbir ipucu bulamayınca da Kandemir, Derya’dan Ceyhun’u dinleyebilmek için böcek yerleştirmesini ister. Gelişiyle mahalleye damgasını vuran Maşuka’nın rahat tavırları Şehriban’ı çileden çıkarır. Talihsiz kadın her zaman ki iş ortağı Muhtar ile kafa kafaya verip, Maşuka’yu bir an önce Almanya’ya geri gönderme planı yapar.

Altın avcısı Hayati, Gıyas’a ters gidince ufaklık, babasını Nevizadeler’e ihbar eder. Ceyhun’u dinleme nöbetinde Ferdi ile Derya yapmamaları gereken bir hata yaparlar. Malatyalı’nın, Yaren’in peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Sonunda Çin Lokantası’na kadar giden Malatyalı ile Karlos arasında olay çıkar. Derya’nın görev icabı Ceyhun ile yakınlaşmasına tahammül edemeyen Ferdi, öyle bir çıkış yapar ki, bir anda bütün her şeyi riske atar.
28.07.2014 Pazartesi 21:44   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar