X
X

Ulan İstanbul 17. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Ulan İstanbul 17. bölümden en özel kareler...

113.jpg

Çete'den, Ceyhun'a büyük çalım

112.jpg

Kandemir ve çetesi, Ceyhun'a öyle bir çalım atıyor ki, bu kez Ceyhun zor durumda kalıyor.

111.jpg

Ceyhun yaptığı baskınla, Nevizadeler ve dayıları sandığı Doğan'ı bulmayı hedeflerken bambaşka bir durumla karşı karşıya kalır.

110.jpg

Bir son dakika operasyonu ile Ceyhun'u yine atlatmayı başaran çete, öyle bir numara yapar ki, genç komiser onları takip ettiğine bin pişman olur. Ceyhun, Nevizadeler hakkında yanıldığını düşünmeye başlasa da, Esra’dan kurtulmak o kadar da kolay değildir.

109.jpg

Her ne kadar Kutalmış operasyonundan yırtsalar da, Doğan konusunu temelli kapatabilmek için Kandemir yeni bir plan yapmak zorunda kalır. Ancak bu bile Esra'yı pes ettirmez. Genç kadının Nevizadeler'in peşlerini bırakmaya niyeti yoktur.

108.jpg

Diğer taraftan çetenin yeni hedefi Sevilay Karam olur.

107.jpg

Karam; güzel, hırslı ve bir o kadar da dolandırıcı genç bir iş kadınıdır.

106.jpg

Nevizadeler, pek çok kişinin parasına el koyup suçu şirketinin çaycısına atan Sevilay'ı konuşturmak için harekete geçerler.

105.jpg

"Kadın Kokusu"nun Sevilay'ın en sevdiği film olduğunu öğrenen çete, bu seferki operasyon için Oscarlı filmden esinlenirler. Kandemir, kör bir yazarı canlandırarak Sevilay'ı etkilemeyi ve hedeflerine ulaşmayı planlar.

104.jpg

Ancak işler planladıkları gibi gitmez.

103.jpg

Hiç umulmadık bir şekilde başlarının en büyük belası Hayati ile pişti olurlar.

102.jpg

Yarım kalan operasyonu tamamlamak için son bir şans, Riva’ya Sevilay'ın evine gitmek zorunda kalan çete, orada da ikinci büyük şokunu yaşar.

101.jpg

Ulan İstanbul, merakla beklenen yeni bölümü ile Pazartesi 20:00'de Kanal D'de!