X
X

Ulan İstanbul 9. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Çete böcek operasyonunda

113.jpg

Çetenin, Ceyhun'u bürosundan uzak tutma çabaları sonuçsuz kalır. Çareyi, başarılı polis için mahallede büyük bir kutlama organizasyonu düzenlemekte bulurlar. İşi garantiye almak için de iyiliklerin anası Şehriban'ı kutlama ekibine dahil ederler.

112.jpg

Etraf polis kaynarken odaya giren Ferdi'nin Ceyhun'a yakalanması an meselesidir. Ferdi'nin imdadına ise Derya yetişir. Ancak Derya'nın beklenmedik hamlesi herkesi şoke eder.

111.jpg

Kutlamaya, elinde Ferdi ve Derya'ya özel hediyesiyle katılan davetsiz bir misafir vardır. Bu durum Ferdi ile Derya'yı zora sokarken, operasyonu da büyük riske atar.

110.jpg

Ceyhun'un emniyetteki ödül töreninde harekete geçen ekip, böceğe el koymak için kolları sıvar.

109.jpg

Şehriban ve Nevizadeler tüm mahallede nostalji rüzgarları estirecek.

108.jpg

Genç polisin kendilerine inanmadığını düşünen Bahadır ise panik atak geçirir.

107.jpg

Dinleme cihazı kucağına düşen Ceyhun'u ikna etmek Kandemir’e düşer. Ancak yaptığı açıklama Ceyhun'u büyük şaşkınlığa uğratır

106.jpg

Çete, Ceyhun'un masasındaki dinleme cihazını imha etmek için bir plan hazırlıyor. Ancak işler planladıkları gibi gitmiyor ve Ferdi, yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

105.jpg

Yaren ve Karlos'un desteği ile sahneye çıkan Şehriban, "Sen Gidince Bak Neler Oldu" şarkısını söyleyerek oğluna unutamayacağı bir sürpriz yapar.

104.jpg

Ceyhun'un şubede yılın polisi seçilmesi ekibe aradıkları fırsatı verir. Ancak çetenin, Ceyhun'u bürosundan uzak tutma çabaları sonuçsuz kalır. Çareyi, başarılı polis için mahallede büyük bir kutlama organizasyonu düzenlemekte bulurlar.

103.jpg

102.jpg

101.jpg