X
X

Yasemin kendini vurdu

21.11.2011 Monday 10:55 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Yasemin yine sakarlığını konuşturdu.

Yasemin, panik yaptığı bir sırada, Sinan'ın evinde bulduğu silahla kendini bacağından vurdu.
 
Nermin'in oğlu Kerem, babasının yeni aldığı motosikletle, Zeliş'in kayınvalidesine çarptı. Kazadan sonra Kerem kaçarken, Mukaddes Hanım komaya girdi.
 
Zeliş'le Levent'i bir arada yakalayan Mukaddes Hanım, anı belgeleyerek evden koşar adım uzaklaşmaya başlamıştı ki, Kerem'in kullandığı motor'un çarpmasıyla beyin sarsıntısı geçirerek yoğun bakıma alındı. Zeliş, kayınvalidesinin komadan çıkıp, gördüklerini Kudret'e anlatmasından korkarken, diğer yanda Nermin ve Behçet de oğulları Kerem'i bu suçtan sıyırma çabasındaydılar.
 
Elif, içtiği cin çayının etkisiyle artık uyuyamaz hale gelmiş ve sinirleri bozulmuştu. En ufak şeylerde bile birden parlıyor ya da ağlamaya başlıyordu. Enerjisini yüksek tutmak için içtiği bitkisel çay, Elif'in bu halinin tek sebebiydi.
 
Yasemin, Jülide'nin lunaparkta söylediği şeyi kafasına takmıştı. Sinan'ın kim olduğunu öğrenmeden, ona bağlanmamasını öğütlemişti. Acaba bu söyledikleriyle neyi kastetmişti? Sinan'ın evinde bulduğu bir çanta dolusu para nereden gelmişti? Tüm bu soruların cevapları, Umutsuz Ev Kadınları'nın yeni bölümlerinde olacak.