X
X

Yasemin'in hayal kırıklığı

14.11.2011 Monday 11:05 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Sinan'ı başka bir kadınla gören Yasemin, hayal kırıklığı yaşıyor.

Umutsuz Ev Kadınları'nın 7. bölümünde; Yasemin, randevulaştıkları üzere restauranta gittiğinde, Sinan'ı başka bir kadınla görünce, derin bir üzüntüye kapılarak eve geri dönüyor. O gece Yasemin randevularına gelmeyip, telefonlarına bile cevap vermeyince, ertesi gün Sinan, Yasemin'in kapısına dayanıyor. Sinan, Yasemin'i o kadının eski bir arkadaşı olduğuna ikna ediyor; ancak, aynı kadın mahalleye geldiğinde Yasemin'in düşünceleri yeniden zihnini kurcalamaya başlıyor.
 
Behçet, Nermin'den boşanmak için dava açtı. Nermin, bu durumu üzüntüyle karşıladı.
Bitkisel çaylarla kendine doping uygulaması yapan Elif, Ömer'in patronu ve eşini ağırladıkları akşam yemeğinde ortaya attığı fikirlerle herkesin beğenisini kazanırken, bitki çayını fazla kaçırmanın etkisini hissetmeye başladı.
 
Cemil, karısının ölümüne sebep olan kişiyi bulduğunu düşünüyor. Eve gelen tehdit mektubuyla, Emel'in evde düşürdüğü kağıttaki yazıları karşılaştıran Cemil, Handan'ın ölümüne sebep olan kişinin Emel olduğuna inanarak, öldürülmesi için adam tuttu ama Cemil'in yanıldığı bir nokta var; o da, o kağıttaki el yazısı Emel'e değil, Sevim'e ait.
   
Emel, bu yanlış anlaşılmadan kurtulabilecek mi?
Eve gelen tehdit mektubu, gerçekten Sevim tarafından mı yazıldı?
Peki, kendi halinde bir kadın olan Sevim'in bu işle ne ilgisi var?