X
X

Urfalıyam Ezelden 2. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Yanık Memed ve Cemal, Ceylan'ın sesinden etkileniyor ve bütün aile, Ceylan'ın sıra gecelerinde solist olmasına sıcak bakıyor.

113.jpg

112.jpg

Çetin, abisi Halil'in kanının yerde kalmasını kendine yediremez. İntikam almak peşindeyken karşısında abisi Cemal'i bulur.

111.jpg

Bülent Serttaş'ın konuk oyuncu olarak yer alacağı, Zuhal Olcay'ın da bu bölümden itibaren oyuncu kadrosuna "Türlü" Türkan karakteri ile dahil olacağı dizinin bu bölümünde; Yanık Memed ve Cemal, Ceylan'ın sesinden etkileniyor ve bütün aile, Ceylan'ın sıra gecelerinde solist olmasına sıcak bakıyor.

110.jpg

Selva, Cemal'deki değişimin ne olduğunu anlamaya çalışırken, Deli Duran ve Emine, hapishaneden çıkan Recep'i karşılamak üzere İstanbul'a gelir.

109.jpg

Selva, Cemal'deki değişimin ne olduğunu anlamaya çalışırken, Deli Duran ve Emine, hapishaneden çıkan Recep'i karşılamak üzere İstanbul'a gelir.

108.jpg

Yanık Memed ve Cemal, Ceylan'ın sesinden etkilenmiştir. Bütün aile Ceylan'ın sıra gecelerinde solist olmasına sıcak bakar.

107.jpg

Urfa'dan İstanbul'a gelen Sarhoş İrfan (Bülent Serttaş); acil solist açığını karşılar.

106.jpg

Ancak İrfan'ın başlarına öreceği çorap, aileyi zor durumda bırakacaktır.

105.jpg

Ceylan ve İnci yaşadıkları evden kavga gürültü ayrılırlar. Sokakta kalmalarını engelleyen İnci'nin teyzesi Türlü Türkan (Zuhal Olcay) olur.

104.jpg

Çetin, abisi Halil'in kanının yerde kalmasını kendine yediremez ve ortadan kaybolur1

103.jpg

Türkan ve Ceylan, tesadüfen kesişen hayatlarında birbirlerini çok severler. Ailesinin boşluğunu Türkan ve İnci ile dolduran Ceylan, en büyük sırlarını ve hayatını Türkan ve İnci ile paylaşacaktır.

102.jpg

Ceylan hayatını "şarkı" söyleyerek kazanmak isterken, sahnelerde yaşadığı olaylar onu hayattan bezdirir. Cemal ve Bozoğlu Ailesi'nin sıcaklığı onu derinden etkiler.

101.jpg

Urfalıyam Ezelden Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de; yayından hemen sonra, http://www.kanald.com.tr/urfaliyamezelden sayfasında!..