X
X

11. Bölüm

18 Eylül 2009

Nazlı yüzüğü atıyor

Niko'nun nişanlanmasına engel olmak için ilk uçakla Gaziantep'e gelen Anna, Kadir'le buluşur. Bu sırada nişan töreni için bir araya gelen Baklavacıoğlu ve Angelopus Aileleri arasındaki Yunan-Türk çekişmesi devam etmektedir. Nihayet yüzükler takılır ve Nazlı ile Niko muratlarına ererler.

Ökkeş anılara dalmış fotoğraf albümlerini karıştırırken, 30 yıllık ortaklığı bozma kararı alır. Nazlı ile Niko'nun mutluluğu uzun sürmez. Çünkü Anna'nın onlara sürpriz bir haberi vardır. Bu haber karşısında Nazlı, Niko'nun yüzüne önce tokadı patlatır, sonra da yüzüğü fırlatır.

Niko, Nazlı'ya ve ailesine Anna'nın yalan söylediğini ispatlamaya çalışır. Nazlı ise annesine ve ablasına Niko'dan ayrıldığını açıklar. Herkes hem sinirli hem de şaşkındır. Nazlı ile konuşmak isteyen Niko her defasında reddedilir. Kahraman, babasına dükkanda tek başına kaldığını ve kendisine destek olmasını istediğini söyler. Ama Memik geri gelmemekte kararlıdır. Ökkeş'in ortaklığı bozmasının ardından babasından da bir alay laf işiten Kahraman eve geldiğinde Nazlı ve Niko'nun ayrıldığı haberini duyunca çılgına döner. Ökkeş dükkanın hissesini Kahraman'a satmak için hesaplar yapar. Bu arada Kadir'in sevgilisi sandıkları Anna'yı da merak ederler.

Bütün kötü olayların üst üste geldiğini düşünen Kahraman, karşısında Ökkeş'in avukatını ve 500 bin dolar istediğini gösteren belgeleri görünce iş ciddiye biner ve iki dost dükkan için pazarlığa oturur. Gazintep'ten ayrılmak için hazırlanan Stavro'ya gelen telefon sürpriz bir gelişmeye yol açacaktır.

BÖLÜMLER