X
X

12. Bölüm

18 Eylül 2009

Ortalık toz duman

Stavro, Dışişleri Bakanlığı'ndan gelen telefon üzerine, Gaziantep'te kalmaya karar verir ve Niko ile Kahraman'la konuşarak arayı düzeltmeye çalışır.

Nazlı, babasına Niko'dan neden ayrıldığını nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Kahraman, Ökkeşin istediği parayı nasıl ödeyeceğinin hesabını yaparken, Ökkeş de yeni dükkan açmanın hazırlığı içindedir. Yeni dükkana alınacak baklavacı ustası, Memik Dede'nin arkadaşı Celayir Usta'tır. Bu arada Kahraman, Ökkeş'in karşı dükkanı alıp baklavacı açacağını öğrenir. Heyriye ise dostluklarını kurtarmak için Feride'ye gider. Kahraman, Niko ve Nazlı'nın ayrılık sebebini öğrenince deliye döner. Ökkeşler'in evinde ise her şey yolundadır. Tabi ki yemeğe gelen Anna'nın Yunan olduğunu öğrenene kadar. Ökkeş mankenli, dansözlü bir açılış yapar. Hamit'in de oraya girdiğini gören Kahraman sinir kriz geçirir. Şok üstüne şok yaşayan Kahraman, Niko'yu Nazlı'nın odasında bulur. Ökkeş'in dükkanı dolup taşarken, Kahraman'ın işleri bozulmuştur. Memik Dede ve Celayir Usta'nın hikayesini herkes merak etmektedir.

Nazlı'yı doğru söylediğine inandıran Niko, Anna'nın her şeyi itiraf etmesi için bir plan yapar. Doğrular ortaya çıkınca Gaziantep'ten ayrılmaktan başka çaresi kalmayan Anna tam o sırada Nazlı ile karşılaşır.

BÖLÜMLER