X
X

13. Bölüm

18 Eylül 2009

Herkes Niko için seferber

Nazlı ve Anna otelde karşılaşırlar. Bütün aile, Niko'nun masum olduğunu Kahraman'a ispatlamak için seferber olur. Anna'nın itiraf görüntülerini seyrettirirler ama Kahraman inanmamakta kararlıdır. Memik ve Celeyir kahvede karşılaşırlar. Tabi eski günlerdeki gibi düello havası eser. Kadir'in Anna'dan uzaklaşması için Ökkeş ve Heyriye yeni gelin adayı aramaya başlarlar.

Kahraman yardım istemek için bir kez daha babasına gider. Celayir Usta ve Kahraman'ın sözleri rüyasına bile giren Memik Usta dükkana dönmeye karar verir. Ve işler düzelmeye başlar.

Katina cephesinde de bir sürpriz vardır. Hiç beklemediği bir arkadaşı Katina'ya belki kırk yıldır beklediği haberi verir.

Atina'da Dışişleri Bakanı düğün hazırlıkları için Stavro'yu sıkıştırırken, Gaziantep Valisi de Kahraman'ı yanına çağırtır. Yunan Başkonsolosluğu'nda Nazlı ve Niko şerefine bir yemek tertip edilmiştir. Celayir Usta dükkanda terör estirmektedir. Bu arada Kahramanlar'ın dükkanına iftira atıp valiliğe şikayet etmeyi planlamaktadır.

Ökkeş'e olan borcunu ödeme günü yaklaşmakta olan Kahraman'ın sinirleri bozulur, çünkü parayı denkleştirememiştir. Son çare olarak evi satmayı düşünür.

BÖLÜMLER