X
X

22. Bölüm

18 Eylül 2009

Niko'nun gizli evlilik planı

Aldıkları borç parayı Niko'nun verdiğini öğrenince evi terk eden Kahraman için ev halkı endişelenmektedir. Ökkeş dahil herkes Kahraman'ı aramaya koyulur. Bu sırada Ökkeşler'in evinde de dünürlerini ağırlama telaşı vardır. Anna'nın ailesi Kadir'inkine göre çok farklıdır ama çabuk kaynaşırlar. Niko kötü gelişmelerden sonra Nazlı'nın moralini düzeltmek için ona bir sürpriz yapar.

Celayir'in horozu Haydar'dan herkes bıkmıştır. Memik'in Haydar'dan kurtulmak için bir planı vardır. Horoz ortadan kaybolur ve Celayir, Memikler'i pilav üstü tavuk yerken görür. Ruşen, Kahraman'ın saklandığı yeri bulur. Feride elindeki üç büyük kozu kullanarak onu eve dönmeye ikna eder.

Anna'nın fotoğrafçı dayısı dergide yayınlamak üzere Celayir'in fotoğraflarını çeker. Başına neler geleceğinden habersiz olan Celayir bu seferde Anna'nın annesine abayı yakar. Bu sırada çektikleri reklam filmi Türk ve Yunan televizyonlarında yayınlanmaya başlar. Ancak reklam hiç de beklenilen gibi değildir. Niko, Eftalya'nın baskılarına dayanamayıp İstanbul'a gitmeye karar verir ve Nazlı'yı da oraya çağırır. Planı İstanbul'da evlenmektir.

BÖLÜMLER