X
X

25. Bölüm

18 Eylül 2009

Gaziantep'te olay var

İstanbul'da düğün hazırlıkları başlamıştır. Nazlı ile Niko, gelinlik ve damatlıklarını seçerler. Gaziantep'te ise Kahraman ile Feride'nin 30. evlilik yıldönümlerini kutlama telaşı vardır. Nazire ve Döne, Feride ile Kahraman için sürpriz bir parti hazırlarlar. Nazlı, anne ve babasını tebrik etmek için arar ve onlara evlenecekleri haberini verir.

Eftalya, Memik ve ekibi planlarını yapıp sahte kaçırılma operasyonunu gerçekleştirir. Eftalya onu kaçıran adamlara kan kusturur. Emniyete göndermek üzere bir kaset kaydederler. Bütün televizyonlarda Eftalya'nın 'El Antep Fedaileri' denilen bir örgüt tarafından kaçırıldığı ve serbest bırakmak için tek şartlarının, Nazlı ve Niko evliliğinin iptali olduğu haberi yayınlanır.

Celayir'in emniyeti arayıp Eftalya ve Memik'i birlikte gördüğünü ihbar etmesi üzerine Memik, Kahraman ve Ruşen sorguya alınır Bu arada Kadir Anna'nın yarı çıplak fotoğraflarını gazetede görünce başından kaynar sular dökülür. Eftalya'nın kaçırıldığı haberini izleyen Nazlı, Niko ve Katina Gaziantep'e gitmeye karar verirler. Stavro ve Eleni de Gaziantep yolundadır.

Emniyet teşkilatı Eftalya'yı bulabilmek için her yeri didik didik ararken Kadir çarşıda Yunanlar ve Yunan kadınları hakkında konuşan şüpheli iki adama rastlar ve onları takip eder.

BÖLÜMLER