X
X

34. Bölüm

18 Eylül 2009

Bebeğin adı ne olacak kavgası...

Herkes, Kahramanlar'ın evinde aile fotoğrafı çektirmek için toplanmıştır. Bu sırada bebeğe ne isim koyulacağı konusu açılır ve iki aile birbirlerine girer. Oysa Nazlı ve Niko oğullarına çok güzel bir isim bulmuşlardır bile.

Bebeğin ismini kimse kabul etmek istemez. Eftalya'nın tansiyonu çıkar.
Daha sonra Nazlı, Memik'i kıramaz ve bebeğin adını ezan okuyarak koymasına izin verir.

Fotoğraflar geldiğinde Feride, Katina'yı genç göründüğü için kıskanır. Katina'nın genç görünmesinin sırrının estetik ameliyatlar olduğunu öğrenir.

Kahraman erkek torununun çırılçıplak fotoğrafını dükkanın başköşesine asar, bütün esnafı da görmeleri için çağırır. Ruşen ev tutmak için emlakçıya gittiğinde, istediği evin Celayir'in Rabia ile oturmak için tuttuğunu öğrenir ve deliye döner. Elinde bıçakla onları basmaya gider. Feride ve Hayriye estetik operasyonlarla ilgili bilgi almak için bir estetik cerrahına gider. Nazlı ve Niko bebeği evde bırakıp Stavrolar'ı ziyarete giderler. Onlarla birlikte olan Mustafa Can, bebeğin ismini Memik'in ezan okuyarak koyduğunu söyler. Ortalık birbirine girer. Bu arada evden gelen kötü bir haberle herkes telaşlanır. Bebek hastalanmıştır.

BÖLÜMLER