X
X

38. Bölüm

18 Eylül 2009

Eftalya, Kahramanlar'ı AİHM'e şikayet ediyor...

Ruşen ve Hamit, internetten kız arkadaş bulurlar. Kızlarla yazışabilmek için dükkanda fazla mesaiye bile kalırlar. Eleni, Stavro ile ettikleri kavgadan sonra evi terk etme kararı alır. Gidebileceği tek bir yer vardır, Nazlı ve Niko'nun evi.
Niko'nun Gaziantep'te olduğunu öğrenen Eftalya deliye döner. Niko'yu takip etme görevini ihmal ettiği için Stella'yı işten kovar. Gaziantep'e telefon edip Nazlı ve Feride'ye ağzına geleni söyler.

Mustafa Can, Ruşen ve Hamit'in kızlarla yazıştığını söylememek için sürekli rüşvet ister. İşten ayrılan Stellla tatil yapmak için Gaziantep'e Kadir'in yanına gelir.
Eftalya bir basın toplantısı düzenleyip Niko ve Ege'nin dil, din, fikir özgürlüklerinin ihlal edildiğini bu yüzden Nazlı'nın ailesini Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne şikayet ettiğini açıklar. Tazminat olarak da 50 milyon Euro istemektedir.
Nazlı ve Niko, İstanbul'a döndüklerinde onları bir sürpriz beklemektedir. Stavro'yu terk eden Eleni onların yanına yerleşmeye kararlıdır.

AİHM Eftalya'nın şikayet dilekçesini kabul edecek mi? Kahramanlar 50 milyon Euro'yu nasıl ödeyecekler? Gaziantep'e gelen Stella'yı Kadir'in ailesi nasıl karşılayacak? Nazire ve Döne, Ruşen ve Hamit' in yaramazlıklarını öğrenecekler mi?

BÖLÜMLER