X
X

43. Bölüm

18 Eylül 2009

Memik'e Eftalya'nın sürprizi var...

"En İyi Baklava Ustası" yarışmasını Memik kazanınca, Celayir bıyıklarına veda eder. Nazlı dans yarışmasına katılmakta kararlıdır.

Katina, Nazlı ve Niko'ya Hikmet'le evlenmeye karar verdiklerinin müjdesini verir.
Yarışmayı kaybetmesi ve bıyıklarının kesilmesi Celayir'in onurunu çok kırar. Rabia sabah Rabia uyandığında Celayir'in bıraktığı mektubu bulur.

Memik'e Eftalya'dan bir paket ve mektup gelir. Bu hediye karşısında Memik çok duygulanır. Niko, Stella'nın yerine işe, yeni bir asistan alır. Güzel, yetenekli, şık ve zeki bir asistan; Esra...

Ruşen ve Hamit'in, Nazire ile Ruşen'in arasının düzelmesini sağlayacak bir fikri vardır. Memik, Eftelya ile rahat rahat konuşabilmek için cep telefonu alır. Ruşen'in depresif hali devam etmektedir. Tekrar intihara teşebbüs etmesinden korkarlar ve psikiyatra götürmeye karar verirler. Stella'nın dayısı Gaziantep'e gelir. Onu gören herkes şaşırır. Çünkü dayı hakkında kimsenin bilmediği bir şey vardır.
Hikmet'in kızı Melis'le tanışmak için bütün aile toplanır. Melis'in açıklamalarıyla Hikmet hakkında hiç bilmedikleri şeyler öğreneceklerdir.

BÖLÜMLER