X
X

47. Bölüm

18 Eylül 2009

Nazlı ve Niko, Atina’ya gidiyor...

Niko, babasının kalp krizi geçirdiğini öğrenince Atina’ya gider. Doktorlar Stavro’nun çalışmasını yasaklar. Eftalya şirkette bir toplantı yaparak işin başına Niko’nun geçmesine karar verir. Artık Nazlı ve Niko’nun Atina’ya taşınması gerekmektedir.

Gaziantep’tekiler Nazlı’nın Atina’ya taşınacağını öğrenince çok üzülür.
Memik, Eftalya’yı  geçmiş olsun demek için arar ama yine kavga ederler.
Ruşen, Kahraman’ın yanından ayrılıp Kadir’in dükkanına ortak olmaya karar verir. Ama para gerekmektedir. Ruşen’e ihtiyacı olan parayı hiç ummadığı biri verecektir. Terlikçi dükkanının hazırlıkları başlar. En önemli konu ise dükkanının isminin ne olacağıdır.

Ökkeş, Kadirle küstür. Kahraman ise Ruşen’e kızgınlığından yeni kalfa arayışındadır. Mustafa Can, karnesinde beş kırık getirince herkese yalan söyleyerek karnesini saklar. Ama gerçek ortaya çıkar ve kıyamet kopar.

Feride izlediği TV programının etkisiyle strese savaş açmaya karar verir. Kahraman’ı da kendisine katılması için ikna eder. Artık sabah egzersizlerine başlayacaklar ve sinirlendiklerinde ‘ben sinirli değilim’ diye üç kere tekrar edeceklerdir.

Nazlı, Niko’yu yalnız bırakmamak için Ege ile birlikte Atina’ya gider. Ama Nazlı ve Ege’yi Atina’da Eftalya’nın sürprizleri beklemektedir.

BÖLÜMLER