X
X

48. Bölüm

18 Eylül 2009

Nazlı kıskançlık krizine giriyor, ortalık karışıyor...

Eftalya’nın bulduğu Türkçe bilmeyen dadı ve şoförle, Nazlı’nın Atina’daki  hayatı iyice zorlaşmıştır. Niko, şirketteki işlerle başa çıkamayınca yardım etmesi için Esra’yı Atina’ya çağırır. Nazlı buna çok bozulur.

Hikmet, Katina ile ayrılığa katlanamaz, kendini içkiye verir. Babasının haline çok üzülen Melis olanlardan kendini sorumlu tutar ve Katina ile konuşmaya gider.
Kahraman sonunda aradığı becerikli, saygılı kalfayı bulur. Feride ve Kahraman’ın strese karşı açtıkları savaş devam etmektedir. Bu arada Kahraman rejime de başlar.
Kahraman; Ruşen ve Kadir’in dükkanın açılışından dönen ev halkını ve ellerindeki bir düzine terliğe görünce strese karşı açtığı savaş biter ve evden “ Ben sinirliyim” sesleri yükselir.  Nazlı ; dadı,  şoför ve Eftalya’dan çok sıkılmıştır. İşlerinin yoğunluğu nedeniyle Niko’ yu da görememektedir. Sıkıntılı bir anında Niko’yu arar. Telefonu Esra açınca Nazlı kıskançlığa engel olamaz ve onları basmak için habersiz yanlarına gider.
Nazlı’nın sesini telefonda ağlamaklı duyan Feride ve Kahraman’ın içi hiç rahat etmez ve kızlarını üzdükleri için baskın yapmaya Atina’ya gitmeye karar verirler. Bu arada Nazlı da Atina’dan ayrılmaya karar vermiştir.

BÖLÜMLER