X
X

49. Bölüm

18 Eylül 2009

Kahramanlar, Atina’nın altını üstüne getiriyor...

Feride ve Kahraman, kızlarını Yunan zulmünden kurtarmak için Atina’ya gelmiştir. Bu arada Nazlı ve Niko ise barışmalarının şerefine tavernaya eğlenmeye giderler. Nazlı ile Niko’nun barıştıklarından haberleri olmayan Kahraman ve Feride eve baskına geldiklerinde zor durumda kalırlar.

Ökkeşler’in evinde ise Kadir ve Stella zor durumdadır. Hayriye torunu için hazırlıklara başlamıştır. Ona yelekler örer, oyuncaklar alır.

Stavro iyileşmesinin şerefine düzenlenen davete Kahraman ve Feride’nin de katılmasını ister. Bu yüzden Gaziantep’e dönüş ertelenir. Bu arada da Atina’da olmanın keyfini çıkarırlar. Rabia, her gün Ruşenler’in dükkana gidip işlere karışmaya başlar. Ruşen ve Kadir yeni tanıştıkları toptancı Hamdi’ye terlik siparişi verir ve Memik’i de kefil gösterip bir sürü senede imza atar.

Eftelya, Memik’i arayıp Stavro’nun partisine çağırır. Memik, Mustafa Can’ın ders çalışması için hoca tutar. Fakat Mustafa Can bu durumdan hiç şikayet etmez. Çünkü Melek öğretmen çok genç ve çok güzeldir .

Kahramanlar’ın gelişini kutlamak için bütün aile tavernaya gider. Kahraman farkında olmadan koca bir domuz pirzolasını yiyince eğlenceleri kabusa dönüşür.
Bu arada Esra değişmeye başlar. Süslü püslü giyinip Niko’ya yakın olmaya çalışır. Niko, Esra’nın kendisinden hoşlandığını düşünmeye başlar.

BÖLÜMLER