X
X

50. Bölüm

18 Eylül 2009

Memik Dede'nin aklı Eftalya'da

Esra'nın Nazlı'ya benzeme çabası Nazlı'yı çılgına çevirir. Bu arada Memik ve Eftalya arasındaki samimiyet yüzünden Kahraman da çılgına döner. Ruşenler'in başı beladadır. Senet imzalayıp sipariş verdikleri terlikler hala gelmemiş, üstelik Arap Hamdi de ortadan kaybolmuştur.

Kahraman ve Memik,Atina'da baklavacı dükkanı açmak için bir iş teklifi alır. Memik, Eftalya'yı daha çok görebilmek için teklife sıcak bakmaktadır.
Kahraman ve Stavro kumarhaneye giderler. Kahraman rulet masasına oturunca kendinden geçip bütün parasını kaybeder.

Bu arada Mustafa Can, Melek Nur öğretmene abayı iyice yakmıştır. Ona şiir bile yazar. Okuldaki arkadaşlarına da kız arkadaşı olduğunu söyler.
Ferideler'in Gaziantep'e dönme vakti gelmiştir. Bu sefer ayrılık Memik ve Eftalya'yı çok etkiler. Birbirlerinin fotoğraflarını ellerinden düşürmezler.
Katina'nın Hikmet'le evlenme kararı hiç hoşuna gitmeyen Eftalya, gazetede verdiği davette çekilen fotoğrafları görünce iyice sinir olur.

Niko, Esra'yı hayatlarından çıkarabilmek için İstanbul'daki şirkete göndermek ister. Ama Esra Niko'yu takıntı haline getirmiştir. Niko ve Nazlı'nın fotoğraflarını kesip Nazlı'nın yerine kendini montajlar. Esra'nın İstanbul'a döneceğini düşünen Nazlı ve Niko barışmaları şerefine yemeğe çıkarlar. Ama Esra'dan gelen bir telefon gecelerini mahvedecektir.

Bu arada Gaziantep'te de Kahraman, Memik'i Eftalya'dan ayırabilmek için babasını başkasıyla evlendirme çabasındadır.

BÖLÜMLER