X
X

8. Bölüm

18 Eylül 2009

Nazlı da Niko da mutsuz

Memik, Niko'yu kovduğu için Kahraman'la gurur duymaktadır. Kadir de Niko'nun gidişinden çok mutludur. Niko'nun babası Stavro ve annesi Eleni Türkiye'den sınır dışı edilişlerini unutmamışlardır. Ve onlarda bu evliliğe izin vermezler. Niko'ya tek destek halası Katina'dan gelir. Niko her şeyden vazgeçip evi terk eder. Nazlı da mutsuzdur.

Kahraman Nazlı'yla barışmanın yolunu ararken, Ruşen'in kalbini kırmaya devam eder. Ruşen bu sefer evden ayrılmaya kesin kararlıdır. Anna, Niko'nun bir Türk kızıyla evlenmek istediğini öğrenir. Buna inanmaz ve Kadir'i arar. Ev halkı Ruşen'in evden ayrılışının şokundayken bir şok daha yaşanır. Eve küçük bir misafir gelecektir. Katina, Niko'ya hala unutamadığı İstanbul'daki Türk sevgilisini, yaşadığı üzüntüleri, yarım kalan aşkını anlatır. Bu arada evin misafirinin kim olduğunu öğrenen Kahraman, Ruşen'den özür diler ve onu eve dönmeye ikna eder. Böylece evde Nazlı hariç küskünlükler bitmiştir. Niko hayata küsmüş bir halde meyhanede içmektedir. Stavro ve Katina konuşmaya çalışırlar fakat Niko öfkeyle meyhaneden çıkar.

Hayriye Kadir'in deli aşık durumuna dayanamaz ve Feride ile konuşacağını söyler. Ökkeş ise buna tamamen karşıdır ve Kadir'e bağrına taş basıp Nazlı'yı unutmasını söyler. Ama Nazlı'ya olan aşkı Kadir'in aklını iyice başından almıştır. Niko ile Katina'nın da bir planı vardır.

BÖLÜMLER