X
X

9. Bölüm

18 Eylül 2009

Niko'nun ailesi Nazlı'yı istemeye geliyor

Kadir'in Nazlı'yı kaçırması ve Niko'nun da numaradan hastalanması işe yaramış, iki aile de evliliği kabul etmiştir. Yunan Kapiline kız verdiği için Kahraman'a çok kızgın olan Memik, eşyalarını toplayıp evden ayrılır. Kahraman'ın ise Nazlı ile Niko'nun evlenmeleri için 'şok' bir şartı vardır.

Haberciler 'Nazlı- Niko' aşkı hikayesi peşindedir. Kahraman'ı, Nazlı'nın evlenmesine Niko'nun ailesi zengin olduğu için izin vermekle suçlarlar. Eleni'nin, Niko'nun Nazlı'dan ayrılması için dua etmekten başka yolu yoktur. Heyriye büyücülerde çare arar. Kadir ise yine haydutluk planları yapar. Feride, Heyriye'lerden hediyeleri geri götürür. Heyriye ise onların hayırsız olduğunu düşünmektedir. Kahraman ve Ökkeş'ten sonra onlarında araları açılır. Niko, Nazlı'ya güzel haberi verir. Gaziantep'e kız istemeye geliyorlardır. Bu sırada gazetelerde Yabancı Damat manşetleri altında, armatör Stavro'nun, Gaziantepli baklavacı Kahraman'ın kızını istemeye geleceği haberleri vardır. Herkes Kahraman'ın Niko zengin olduğu için Nazlı'yı verdiğini düşünür.Sonunda misafirlerin geleceği gün Kahraman kendini bağ evine kapatır.

Memik, Gaziler Derneği'nde Palikaryaya karşı savaş açmayı önerir.Nazlı, ablası ve eniştesiyle Nikolar'ı karşılamaya gider. Tabi gazeteciler de özel uçaklarıyla gelecek misafirleri bekliyorlardır.

BÖLÜMLER