X
X

105. Bölüm

06.07.2010 Tuesday 17:05 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Nazlı’ya uygun verici Atina’da kan bağışı yapan bir Yunan vatandaşından bulunur. Ama ilik nakli yapıldıktan sonra da bir ay beklemeleri gerekecektir.

Nazlı'ya ilik nakli yapılıyor...

Nazlı’ya uygun verici Atina’da kan bağışı yapan bir Yunan vatandaşından bulunur. Ama ilik nakli yapıldıktan sonra da bir ay beklemeleri gerekecektir. Çünkü Nazlı’nın vücudunun yeni iliği kabul etmeme ihtimali vardır. Gaziantep’te ise Nazlı kurtulacağı için davul zurnalarla kutlama yapılır. Genç sevgilisi ile evlilik hazırlıkları yapan Muharrem’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir.

Kahraman ve Feride mutluluktan ne yaptıklarını bilmez durumdadırlar. Hastanede başlarına komik olaylar gelir.

Stavro, Eleni ve Kahraman ilik verecek kişiyi karşılamaya havaalanına giderler. Fakat İllas hiç de bekledikleri gibi biri değildir. Parlak gömlekli, küpeli ve gözleri de sürmelidir. Yine de Nazlı’nın hayatını kurtaracağı için ona minnettarlık duymaktadırlar. Evde mükemmel bir sofra kurulur. Feride, İllas’a dolmaları elleriyle yedirir. Tam o sırada Niko’ya gelen bir telefonla herkes çok şaşırır.

Nazlı’nın kurtulmasını sağlayacak ilik nakli yapılır. Bir aylık bekleme süresi başlar. Nazlı bir ay boyunca özel bir odaya yerleştirilecek ve ziyaretçi kabul edemeyecektir. Yani onları yine zor ve hasret dolu bir dönem beklemektedir.

Şimdi bütün ailenin Nazlı’nın vücudunun yeni iliği kabul edip etmediğini öğrenmek için bir ay sonrasını beklemekten başka çaresi yoktur.