Skip to main content
 
26. bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

26. bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
26. bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

26. bölüm izle

26. bölüm izle

26. bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

26. bölüm izle
26. bölüm izle
Bünyamin  Rıza’yı tehdit ederek Rıza’nın peşini bir türlü bırakmıyor.

Birden ortaya çıkan Bünyamin, Kocabaş ailesinin hayatını özellikle de Rıza’nınkini yaşanmaz hale getirir. Olmadık anlarda Rıza’nın karşısına çıkan Bünyamin, ona ültimatom verir. En kısa zamanda Nurhayat ile evlenmez de bu işi hala uzatır ise onu bacağına sıkmak ile tehdit eder. Durumu ailesine açan Rıza, evdekilerin de ondan tırsmasına neden olur. Bünyamin’in Nurhayat’ın abisi olduğundan bihaber olan Bora onun bürosunda keyifle çalışmaktadır. Durumu öğrendiğinde ise her şey için çok geçtir. Hem Bora hem de Rıza Bünyamin’den kurtulmanın yollarını ararlar ancak bu  o kadar da kolay değildir.

Pavyonda tekrar konsomasyona başlayan Tülay, Selahattin’i deli eder. Kendi çıkarttığı olaylar nedeniyle pavyona alınmayınca Tülay’ı denetlemek için Selahattin başka bir yol olur. Fakat bu yol çok pahalıya patlar, konsomasyon paralarını ödeyebilmek için ekstra işler yapmaya başlar.

Deniz ile Açılay’ın aralarını açıp sette huzursuzluk yaratmak isteyen Nurhayat da boş durmaz. Açılay ile dost olup ondan konuşma dersleri almaya başlar.

Yalan kafedeki sert gıcık garson Eylem’den kurtulmak isteyen Deniz ve Emir onu Orçun’a ayarlarlar. İlkel bir sevgilisi olan Orçun çok mutludur ancak kızı gören Gülistan ise sinir krizi geçirir. Deniz’i gören Bünyamin ise onu gözüne kestirir ve işler karışır.
 
12.10.2012 Cuma 17:14   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar