Skip to main content
 
34. Bölüm izle
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

34. Bölüm izle'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
34. Bölüm izle
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

34. Bölüm izle

34. Bölüm izle

34. Bölüm izle

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

34. Bölüm izle
34. Bölüm izle Emir’e bir sırrını paylaşan Çağatay, Cihangir’in karışmasına sebep oluyor. Rıza, Deniz’i, Bünyamin Zerrin'i, Emir kafedeki kızları, Orçun Eylem’i etkisi altına almak için meşhur dut likörünün peşine düşüyor.

Nurhayat’ın ailesi ile Kocabaşlar’ın arasına kara kedi girmiştir. Ortaklığın bitmesinin faturası Selahattin’e kesilir. Selahattin’in artık iş yerinde işçiden bir farkı kalmamıştır.

Emir’den ayrılan Açılay evde terör estirmektedir. Bora’nın ise dişi ile başı derttedir. Dişçiden korktuğu içinde bir türlü doktora gidemez.

Deniz’in fotoğrafını bir moda dergisinde gören Nurhayat kıskançlıktan ölür ve misilleme olarak “Bugün Ne Giysem” adlı moda programına katılır.

Açılay’dan ayrılan Emir’e bir sırrını paylaşan Çağatay, Cihangir’in karışmasına sebep olur. Rıza, Deniz’i, Bünyamin Zerrin'i, Emir kafedeki kızları, Orçun Eylem’i etkisi altına almak için meşhur dut likörünün peşine düşerler. Kadınları aşk sarhoşu yapıp cinsel isteklerini arttıran bu likörden azıcık da olsa Çağatay’dan almayı başaran erkekler, hedeflerine içkiyi içirmek için harekete geçerler.

Nurhayat’ın babası izin vermediği için onunla gizlice görüşen Gülistan, moda defilesine katılmak ister. Önce bilet bulamaz sonrasında da babası ve annesi karşı çıkar. O da evden defileye kaçarak gitmenin yollarını arar ama başına beklenmedik  bir olay gelir.
17.12.2012 Pazartesi 16:53   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar