X
X

65.Bölüm

6 Aralık 2013
Rıza ve Deniz’in buluşmalarını engellemek için terasta olağanüstü hal ilan ediliyor.

Aşkları magazine düşen, tüm Türkiye ile birlikte ailelerin de gerçeği öğrendiği Rıza ile Deniz ve Emir ile Nurhayat zor günler geçirmektedir. Nurhayat, babasının korkusundan Emir’e kaçar. Deniz’in hala Rıza ile olduğunu öğrenen Çiğdem Hanım yasta, Kocabaşlar da büyük şoktadır. Her iki aile de çocuklarını birbirlerinden uzak tutmak için çeşitli önlemler alırlar. Terasta olağanüstü hal ilan edilir.  Rıza’yı Deniz’e, Deniz’i Rıza’ya yanaştırmamak için giriş ve çıkışlar kontrol altına alınır. Bu da yetmezmiş gibi her iki taraf da devriyeye çıkar.

Selahattin’in sigarayı bırakmasını isteyen Gülistan, onu hipnozla yapılan bir tedaviye gönderir. Doktor tarafından 2 saat hipnozda tutulan Selahattin, sigaradan nefret ederek uyanır uyanmasına ama çok önemli bir yeteneğini de bu seansla birlikte kaybetmiştir. Artık kim ne sorarsa yalan makinesi Selahattin, önlenemez bir şekilde doğruyu söylemektedir. Bu durum büyük karışıklığa yol açarken, Gülistan’ın bir de doğacak çocukları için aile terapisti ayarlaması, Selahattin’in hayatını iyice karartır.

Orçun ise eve sakallı kertenkele almıştır. Onu vejeteryan olarak tanıtsa da, hayvan feci şekilde etoburdur. En çok da canlı hamam böceği sevmektedir.

Ahmet, Tülin ile Zerrin’i Çağatay’ın açtığı Çin restaurantında çalışmaya ikna eder. İlk çalışma günü olaysız geçse de, ikinci akşam Bünyamin’in babası ile sürpriz bir şekilde yemeğe gelmesi ortalığın fena karışmasına neden olur.

Nurhayat, hayatı tehlikede olan Emir’i korumak için Bünyamin’e evleneceklerini söyler. Bunu duyan Yıldırım Bey, vakit kaybetmeden duruma resmiyet kazandırmak üzere Emir’in kapısına dayanır.

Rıza ve Deniz tüm engellere rağmen buluşmayı başarırlar ancak, teras devriye güçleri olaya anında müdahale eder. Terasta yeni bir meydan muhaberesi yaşanır.

BÖLÜMLER