X
X

80.Bölüm

11 Nisan 2014
Servet ile Çiğdem iş hayatına atılıyor. Ardından da terasta rekabet kızışıyor.

Çiğdem, ev ekonomisine katkıda bulunmak için, evde bayanlara kozmetik ürünleri satışına başlar. Kocabaşlar’ın diline düşmemek için de satışlara, kadınlar günü süsü verir. Ancak Vasfiye, duruma el atar ve Çiğdem’in foyası kısa zamanda ortaya çıkar.

Cihangir’de ev yemekleri ile ünlü mekanın kapanması üzüntü yaratırken, Servet’e ise gün doğar. Orçun’un girişimi ile Servet, Şehmuz’dan gizli, "Tombul Teyze’nin Ev Yemekleri" adı ile Cihangir sakinlerine satışa başlar. Kısa zamanda ün yapan yemeklere Tufan talip olur ve Orçun’a şirket kurup, ortak olmayı önerir.

Selahattin’e acıyan Reis, ona evindeki işleri yapması karşılığında yer verir. Ancak elinden ev işi gelmeyen Selahattin de, Tombul Teyze’nin yemeklerine abone olur.

Vakıf yararına düzenlenen kermeste ise Tülin ile Gülistan karşı karşıya gelir. Her fırsatta birbirlerine laf sokan ikili arasındaki kavga, beklenmedik bir gelişmeye neden olur.

Bünyamin’in vücudunda çıkan gizemli leke herkesi korkutur. Zerrin’in zoru ile doktora giden Bünyamin’e bir takım testler ve biyopsi yapılır. Bünyamin’in sağlığından endişe eden Zerrin, Zorbey’den sürpriz bir teklif alır.

Kocabaşlar’ın boş olan alt dairesinde görülen yaşlı bir kadın silüeti ise hayalet söylentilerine neden olur.

Rıza, Deniz’in, Deniz de Rıza’nın aramasını beklerken, ikili arasında buzlar erir.

Bünyamin’in çözülmeyen lekesinin Gözde ile bağlantılı olduğu ortaya çıkar ve Zerrin, Bünyamin’e dünyayı dar eder.

Servet’in ekonomik bağımsızlık girişimi ise haciz ile sonuçlanır.

BÖLÜMLER