Skip to main content
 
82.Bölüm
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

82.Bölüm'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
82.Bölüm
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

82.Bölüm

82.Bölüm

82.Bölüm

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

82.Bölüm
82.Bölüm Kanal D’nin sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”, bu akşam da kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Vasfiye, Timur’a Nü resmini yapması karşılığında ona  sergi açmayı, hatta sponsor olmayı teklif ediyor. Timur da bu teklifi reddedemiyor.    
Rıza ve Deniz nişan tarihi belirleyip, ailelerine bildirirler. Artık daha fazla kaçacak yerleri kalmayan iki tarafta iyice köşeye sıkışmıştır. Kocabaşlar’ın maddi durumları hakkında laf sokmaları, Çiğdem’in nişanı abartmasına neden olur. Ancak istedikleri masalsı nişanı karşılayacak paraları gerçekten yoktur.

Terasta Timur’u resim yaparken gören Vasfiye, Timur’a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.  Nü resmini yapma karşılığında Vasfiye, nişan için paraya ihtiyacı olan Timur’a sergi açacak, hatta ona sponsor olacaktır.  

Kocabaşlar ise Rıza ile Deniz’i ayırmak için son çare büyücüye giderler. Durumu fark eden Nurhayat ise Deniz’i uyarır ve birlikte karşı atağa geçerler. İkili arasındaki konuşmalara şahit olan Emir, Nurhayat’ın kendisine de büyü yapmış olmasından şüphelenmeye başlar.

Sesi kısılan Tülay doktora gider. Acil ameliyat olması gerektiğini, yoksa sesini kaybedeceğini öğrenir. Ve Tülay acil ameliyata alınır. Operasyondan sonra da bir süre sesini kullanamayan Tülay’a Reis tercümanlık yaparken talihsiz genç kadına hayatının fırsatı gelir.

Çağatay’ın vasıtası ile bir plakçı Tülay’a albüm yapmaya karar vermiştir ve bir an önce de canlı performansını dinlemek ister. Selahattin’in ise yine polisle başı derttedir. Fakat geçirdiği kriz sonrası yaptıklarını hatırlamayan Selahattin’in bu kez parmaklıklardan kurtulması zordur.

Tekneyi batırdığı için evden kovulan Bünyamin ve Zerrin ise hoşaf işine girerler. Ürünlerinin tanıtım yüzü de Afife ve Deniz’dir. Büyüler Rıza üzerinde hiç işe yaramazken Orçun’da beklenmedik tepkiler ve davranışlar gelişir.

Timur’un resim sergisinde ise, Vasfiye’nin Nü resmi büyük ilgi görürken, Kocabaşlar ile aralarında hiç beklenmedik bir kriz patlak verir. Üstelik resimdeki çıplak kadının Vasfiye olduğu da sonunda ortaya çıkar.
25.04.2014 Cuma 19:41   (Güncellendi: )
Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar